سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

:: هامون و تفتان

وقتى دنیاطلبان، اصولگرا و طرفدار ولایت میشوند!

مرصـاد دیدگاه

نظرات فوق کارشناسى آقاى نورا در مورد طرح غارت بیت‌المال (یا همان وقف دانشگاه آزاد) و حمایت قاطعش از مفسد سیاسى و اقتصادى (جناب جاسبى) را که یادتان نرفته؟ اگر فراموش کرده‌اید، اینجا ، اینجا ، اینجا ، اینجا ، اینجا و اینجا بخونیدش.
تا اینجا مربوط به وقتى است که هنوز رهبر معظم انقلاب نظرشان را مبنى با باطل‌بودن چنین وقفى ابراز نکرده بودند. انتظار این بود که پس از اعلام رسمى نظر رهبر معظم انقلاب، آقاى نورا ـ که خودش را اصولگرا و باسواد! و تابع ولایت فقیه و قانون اساسى مى‌داند ـ لااقل در ظاهر هم شده قبول کند و سخن نسنجیده‌اى به زبان نیاورد اما بنا بر خبر کاملاً مطمئن و موثق جناب ایشان در جلسه روحانیون استان در شهر قم اظهارنظر نابخردانه‌اى کرده و صراحتاً گفته: البته من هنوز بر همان نظر قبلى‌ام هستم و وقف را بى‌اشکال مى‌دانم!!!!  یکى هم از آقایون روحانى پا نشده تو دهن این احمق بى‌سواد پرادعا بزنه که تو با چند کلاس دانش غربى که از انگلیس تحفه آوردى چکاره‌اى که به خودت اجازه مى‌دهى نسبت به فتواى ولى فقیه و مرجع تقلید اظهارنظر کنى.
حالا همین آقا ـ بخاطر کینه‌توزى که در تبعیت از بزرگان مفسدش علیه دولت دارد ـ بهانه‌اى پیدا کرده و طرفدار ولایت شده!!!! این خبر را بخونید و خودتان قضاوت کنید:
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "عباسعلی نورا" در جلسه علنی مجلس - شنبه 10 اردیبهشت - با تاکید بر اینکه ما تا چه زمانی باید شاهد جریانات انحرافی آن هم در درون دولت باشیم، اظهار کرد: تا چه زمانی باید شاهد چنین اقدامات نابخردانه‌ای باشیم ما همه باید گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم.
نماینده زابل و زهک در مجلس افزود: تاکید همه ما از دولت، مجلس، حزب الله، اصولگرا و حتی برادران اصلاح طلب باید در جهت ولایت فقیه باشد.
وی  با بیان اینکه جریان انحرافی در درون دولت تلاش می‌کند برخی استانداران نامه‌ای را امضا کنند، گفت: خوشحالیم که بسیاری از استانداران این نامه را امضا نکردند، چند استاندار نیز اعلام کردند دلیل امضا نکردن این نامه فشارهای زیادی بر ما وارد می‌شود.
نورا با اشاره به نامه بیش از 100 نماینده درخصوص حوادث اخیر در دولت تصریح کرد: آقای وزیر توجه کند که این کشور، کشور امام زمان و امامت و ائمه معصومین است و به این سادگی نیست که شما بخواهید توطئه را از درون آغاز کنید.
وی همچنین خطاب به لاریجانی رئیس مجلس گفت: ما از شما به عنوان رئیس مجلس انتظار داریم یک جلسه غیرعلنی را به این موضوع اختصاص دهید تا ما درد ودل‌ها و واقعیت‌های جامعه را بشکافیم چرا که اگر این روند ادامه پیدا کند این افراد  در درون ما شکاف ایجاد می‌کنند.
این عضو اصولگرای مجلس شورای اسلامی به حوادث و انقلاب‌های اخیر منطقه اشاره کرد و افزود: در دنیای امروز که استکبار از انقلاب ما ترس دارد و دنیای بیرونی که همه می‌دانند حرکت‌هایی که در آنجا انجام می‌شود ناشی از حرکت انقلابی ما است، از اینگونه افراد هیچ بعید نیست که بخواهند جهت فکری و اطلاعاتی جامعه ما را از آن سویی که باید تقویت شود، خارج کنند.

منافقانه‌تر اینکه عکسى از رهبر انقلاب در سایتش گذاشته (اینجا) و نوشته:  "ما با ولایت زنده‌ایم"


کلمات کلیدی: سیستان، زابل، اصلاح طلب، اصولگرا، رهبر انقلاب، ولایت، نورا

?بازدید امروز: (63) ، بازدید دیروز: (104) ، کل بازدیدها: (912845)

ساخته شده توسط Rodrigo ترجمه شده به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ.

سرویس وبلاگ نویسی پارسی بلاگ